Брусок рівномірно тягнуть по столу, прикладаючи силу 1,5 Н, спрямовану горизонтально. Яка маса

бруска, якщо коефіцієнт тертя ковзання між бруском і столом 0,2?

Ответы на вопрос

Отвечает Погонец Алиса.

Ответ:

0,75кг

Объяснение:

F=1,5H

ŋ=0,2

m-?

m=N/q=7,5/10=0,75кг або ¾кг

N=F/ŋ=1,5/0,2=7,5Н