Через спіраль електроплитки за 15 хв пройшло 2950 кл електрики. яка сила струму в спіралі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Байдолданова Нурай.

Дано: t=15 мин=15*60 с=900 с; заряд q=2950 Кл; I - ?

Кулон = Ампер*секунда.

q=I*t

I=q/t

I=2950/900=3,28 А  -  это ответ.