Катер стартує з прискоренням 0.33 м/c2. Якої швидкості він набуде через 1 хв після старту.

Відповідь подайте у км за год

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Роман.

Ответ:

71,28 км/год

Объяснение:

V⁰=0

a=0,33м/с²

t=1хв=60с

V-?

V=V⁰+a×t=0+0,33×60=19,8м/с=71,28км/год