Через спіраль електроплитки за 2 хв пройшов заряд 600 Кл. Яка сила струму в спіралі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Оливия.

Ответ:

l = g/t

t = 2 мин = 120 с

I = 600/120 =5A

Объяснение:

Ответ:5А