Унаслідок збільшення тиску 3,5 рази об'єм зменшився на 40 мл. Визначте початковий об'єм?


Ответы на вопрос

Отвечает Краус Александра.

Дано:

p1

p2=3,5*p1

ΔV=40*10^-6 м^3

V-?

Решение:

p1V=p2(V-ΔV)

p1V=3,5*p1(V-ΔV)

V=3,5V-3,5ΔV

2,5V=3,5ΔV

V=3,5ΔV/2,5

V=1,4ΔV

V=1,4*40*10^-6=56*10^-6 (м^3)