СРОЧНО зрушити з місця сейф масою 150кг,приклали горизонтальну силу 200H та сейф не зрушив з

місця.Яку додаткову силу треба прикласти,якщо відомо,що сила тертя спокою дорівнює 0,5 від ваги сейфа ?Прийміть g=10H/кг​

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ: 550Н

Объяснение:

Дано:

m=150кг

Fтр=0,5Р

F1=200Н

---------------

ΔF-?

Fтр=0,5Р=0,5mg=0,5*150*10=750Н

ΔF=Fтр-F1=750-200=550Н