Як зміниться частота випромінювання, якщо енергію кванта збільшити в 2 рази?


Ответы на вопрос

Отвечает Саковский Роман.

Відповідь:

Частота кванта світла збільшиться вдвічі, тобто енергія світла прямо пропорційна його частоті.

Пояснення:

E = h * ν.

Де E – енергія фотону. v – частота фотона. h – постійна Планка. h = 6,548*10^-34Дж* с.

Якщо енергію кванта збільшити вдвічі, то згідно з формулою енергії світла.

2 * E = h * 2 * ν.