Хлопчик прикладаючи силу 60 Н розтягує пружину на 12 см. Яку силу потрібно прикласти хлопчикові,

щоб розтягнути пружину ще на 5 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Zelini Monika.

Відповідь:

85 Н

Пояснення:

Fпруж = k(жорсткість)*x(видовження)

Знайдемо жорсткість пружини

k=Fпруж₁/x₁

12 см = 0,12 м

k=60Н / 0,12 м= 500 Н/м

Так як пружина та сама, жорсткість однакова

Fпруж₂=k*х₂

х₂ - x₁ = 5 см = 0,005м

х₂ = 0,005м + x₁

х₂ = 0,005м + 0,12м = 0,17 м

Fпруж₂= 500Н/м * 0,17м = 85 Н

Отвечает Левченко Алина.

Ответ:

25H сила следует применять