Хлопчик прикладаючи силу 60 нютон,розтягує пружину на 12 сантиметрів.Яку силу треба прикласти ,щоб

розтягнути пружину ще на 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Гаманович Евгений.
F = k*x, k = F/k, k = 500 Н/м. Искомая сила F2 = k*x2 (новая длина) = 500*0.05 = 25 Н