Хэлп-хэлп) з якою швидкістю має рухатися космічний корабель,щоб проміжки часу з корабельним

годинником збільшилися у три рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Драч Даша.

Ответ:

v = β·c = 15 ссссссссбезсссссссссбсос

Объяснение:

Отвечает Сарочан Максим.

Ответ:v = β·c = 15 с

и карпаты