Бідон масою 750г вміщає 3,5л води. Визначити вагу бідона з водою. Будласка на українськом пишіть​


Ответы на вопрос

Отвечает Воленчук Дашенька.

Дано:

m1=0,75 кг

ρ=1 000 кг/м^3

V=3,5*10^-3 м^3

Р-?

Решение:

m2=ρV

m=m1+m2

P=mg

P=g(m1+ρV)

P=10(0,75 + 3,5*10^-3 * 1 000)=42,5 (H)