Бідон масою 550 г вміщає 2,5 л води. Визначити вагу бідона з водою.


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Алина.

Дано:

mб=550 г=0,55 кг

Vв=2,5 л=0,0025 м3

ρв=1000 кг/м3

g≈10 Н/кг

P-?

Розв'язання:

ρв=mв/Vв => mв=ρв×Vв

P=Pб+Pв=mб×g+mв×g

P=g(mб+mв) => P=g(mб+ρв×Vв)=10(0,55+1000×0,0025)=30,5 Н

Відповідь:P=30,5 Н.