Бідон масою 750 г вміщає 3,5 л води. Визначити вагу бідона з водою. Дам 50 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Маша.

Ответ:

4250гр. или 4,25кг

Объяснение:

m води = ro воды * V воды

m води = 1000 * 3.5 = 3500 гр

m бідона = 750 гр

m бідона з водою = 750 + 3500 = 4250 гр