а)За допомогою динамометра рівномірно тягнуть брусок по столу iз силою 2,5Н. Знайдіть масу бруска,

якщо коефіцієнт тертя ковзання між бруском та столом дорівнює 0,2 помогите пожалуйста это очень важно¡!!!!!!!¡​

Ответы на вопрос

Отвечает Бархоленко Дана.

Ответ:

F=Mgm

M=0,2

F=2,5 H

g=5 H/кг

m=?

m=F/Mg

m=2,5/0,2×5=62.5кг

Объяснение: