Яка середня квадратична швидкість руху молекул гелію при 27 °С?​


Ответы на вопрос

Отвечает Маклакова Мария.

Ответ:

V=sqrt(3*R*T/M)=sqrt(3*8,31*300/4*10^-3)=1367 м/с

Объяснение: