Помогите пожалуйста, дам 100 баллов Задача 1: Розрахуйте силу тертя ковзання, яка діє на тіло,

якщо коефіцієнт тертя мiж тілом і площиною, по якiй ковзає тіло 0,5. Вага тiла 10 Н. Задача 2: Дерев'яний брусок рiвномірно тягнуть за допомогою динамометра по горизонтальнiй площині. Маса бруска 2 кг. Розрахуйте коефіцієнт тертя мiж бруском та площиною. Динамометр показує силу 2 н.​

Ответы на вопрос

Отвечает Курючкина Саша.

Ответ: 1. F=k(напишіть грецьку "мю") P= 0,5*10=5H

Объяснение: F=k(напишіть грецьку "мю")mg.  Звідки

"мю" =F/mg=2/(2*10)=0,1