Яке видовження пружини жорсткістю 250Н/м під дією сили 100Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Максим.

Відповідь:

0.4 м або 40 см

Пояснення:

Fпруж = k*x

x = Fпруж /k

x = 100/250 = 0.4 м