1. Яка горизонтальна сила потрібна для рівномірного переміщення саней масою 80 кг по льоду, якщо

коефіцієнт тертя становить 0,02?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мин Феликс.

Ответ: 16Н

Объяснение:

Дано:

m=80кг

μ=0,02

--------------

F-?

F=Fт*μ=mgμ=80*10*0,02=16Н

Отвечает Шайдурова Настя.

Ответ:

Яка горизонтальна сила потрібна для рівномірного переміщення саней масою 80 кг по льоду, якщо коефіцієнт тертя становить 0,02?​

Объяснение:

Дано:

m=80кг

μ=0,02

--------------

F-?

F=Fт*μ=mgμ=80*10*0,02=16Н