СРОЧНО! яку потужність споживає електро лампочка, увімкнена в мережу з напругою 220 В, якщо опір

її нитки в розжареному стані 396 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Антонова Анастасия.

Дано:

U = 220 В

R = 484 Ом

P=?

Розв'язання:

За означенням потужності електричного струму:

P =  U2:R

[P] =В2:Ом = В2 · А:В = Вт;

P = 220*2:484 = 100 (Вт).

Відповідь: P = 100 Вт