Знайти напруженість поля між платинами плаского конденсатора, відстань між пластинами якого 1 см, а

різниця потенціалів 10 В

Ответы на вопрос

Отвечает Ролёнок Настя.

Ответ: 1 кВ/м

Объяснение: Е=U /d= 10 В/0,01 м= 1000 В/м