Знайти температуру азоту (N 2 ) масою 100 г, при якої протікає ізотермічний процес, якщо добуток

тиску на об’єм дорівнює 11,87 кПа∙м3 . Молекулярна маса молекули азоту Mr дорівнює 28 а.о.м.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Мария.

Ответ: 400 К

Объяснение:

pV=\frac{m}{M}RT- закон Менделеева-Клапейрона*, через нього ми виражаемо Т - температура.

Т=\frac{pVM}{Rm} підставивши значення з умови

T=\frac{11.8*28}{8.31*0.1} = 400 K ( кельвінів)