На пружині жорскістю 100 Н/м тягнуть рівномірно прямолінійно брусок масою 2кг.На скільки довшою

стане пружина, якщо коефіцієнт тертя зі столом дорівнює 0,3?

Ответы на вопрос

Отвечает Моталина Марина.

50 км/час, так как 100 н/м равняется 0.3 - 2кг

Отвечает Пентегов Сергей.

F тертя = μN

З третього закону Ньютона:

N = -mg, тоді F тертя = -μmg. (1)

З іншого боку, F упр = -kx. (2)

Сили однакові:

(1) = (2)

-μmg = -kx, звідки:

x = μmg/k

x = (0,3 × 2 кг × 9,8 Н/кг)/100 Н/м = 6 м/100 = 0,06 м

Відповідь: 0,06 м.