Через провідник, на кінцях якого напруга 24 В за 15 хв пройшов електричний заряд 90 Кл. Який опір

провідника? (Пожалуйста с Дано)

Ответы на вопрос

Отвечает Калябина Софья.

Ответ:

I=U/R

I=q/t

q/t=U/R

R=Ut/q

R=24*900/90=240 (Ом)