Хлопчик розтягує гумову стрічку, прикладаючи до її кінців сили 20Н кожна. Яка сила пружності

виникає у стрічці? На скільки розтягується стрічка, якщо її жорсткість становить 800Н/м? Помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Наталья.

Ответ:

2.5

Объяснение:

--------------

х-?

По закону Гука:

F=kx

Отсюда х=F/k=20/800=0,025м=2,5см