На візок діють три сили 1 Н, 2 Н і 6 Н, які діють вздовж однієї прямої. Яке значення може приймати

рівнодійна цих сил? Наведіть всі можливі варіанти. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Ломейко Эля.

Ответ:

R=1H+2H+6H=9H

Объяснение:

З формули R=F1+F2...Fn=const