СРОЧНО 50 БАЛОВ Обчисліть енергію спокою пляшки мінеральної води масою 2 кг. Швидкість поширення

світла у вакуумі 3*108 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Пидсадний Александр.

Ответ:

18×10¹⁶ Дж

Объяснение:

Е=mc²=2×3×10⁸×3×10⁸=18×10¹⁶ Дж