Автомобіль від стану спокою розвинув швидкість 72км/год, пройшовши відстань 500м. Знайти силу

тяги двигуна, якщо маса автомобіля 3,5т?

Ответы на вопрос

Отвечает Шереметьева Марина.

Ответ:

1400Н

Объяснение:

V0=0

V=72км/год=20м/с

S=500м

m=3,5т=3500кг

F-?

F=a×m=0,4×3500=1400Н

S=(V²-V0²)/2a=> a=(V²-V0²)/2S=20²/2×500=400/1000=0,4м/с²