Тіло масою 2 кг рівномірно тягнуть уздовж стола за допомогою пружини жорсткістю 40 Н/м. Визначити

видовження пружини, якщо коефіцієнт тертя 0,2. срочно!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Medve Erika.

Ответ: 10см

Объяснение:

Дано:

m=2кг

k=40Н/м

μ=0,2

----------------

х-?

F=kx

Отсюда x=F/k=mgμ/k=2*10*0,2/40=0,1м=10см