Якою є маса тіла, на яку діє сила тяжіння 350Н​


Ответы на вопрос

Отвечает Разаков Эльдар.

формула сили тяжіння: F=m×g

виведемо з цієї формули "m";

g=9,8≈10

m=F/g=350/10=35(кг)