Опір одного з двох послідовно з'єднаних резисторів становить 650 Ом. Знайдіть опір іншого

резистора, якщо сила струму в ньому 80 мА, а загальна напруга на обох резисторах дорівнює 72 В. Допоможіть будь ласка даю 50 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Акмурзанов Алмас.

Ответ: 250 Ом

Объяснение:

Дано:

R2=650 Ом

I1=80мА=0,08А

U=72В

--------------

R1-?

При последовательном соединении I1=I2=I

U2=I2*R2=0,08*650=52В

U1=U-U2=72-52=20В

R1=U1/R1=20/0,08=250 Ом