Яка сила тяжіння діє на воду об'ємом 12 літрів? Густина води 1000 кг/м3​


Ответы на вопрос

Отвечает Матылевич Аким.

Ответ:

12 000 Н

Объяснение:

m = V*p = 12 * 1000 = 1200 кг

F тяж = m*q = 1200*10=12000 Н