Обрахувати силу струму, якщо в колі напруга 12 В і опір 2 Ом


Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.

Ответ: 6А

Объяснение:

Дано:

U=12В

R=2 Ом

----------

I-?

I=U/R=12/2=6А