Покази амперметра 4, 2А, а вольтметра 12В. Знайдіть електричний опір​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Валерия.
Ответ:
6 Ом
Объяснение:
По закону Ома:
I=U/R
Значит
R=U/I
Подставим числа
R=12/2=6 Ом