Яку силу потрібно прикласти до тіла масою 10 кг, щоб втримати його у воді, якщо його об'єм 0,004 м³​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Екатерина.

Ответ: 60Н

Объяснение:

Дано:

m=10кг

V=0,004м³

ρ=1000кг/м³

g=10Н/кг

-------------------

F-?

F=Р-Fa=mg-ρgV=g(m-ρV)=10*(10-1000*0,004)=60Н