Вага мідного тягаря у повітрі 89 (H) Визначте його , масу , об'єм , силу Архімеда , що діє на нього

у воді і вагу тягарця у воді .

Ответы на вопрос

Отвечает Дьяконов Александр.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Р=89Н

ρ=8900кг/м³

ρ1=1000кг/м³

g=10Н/кг

-----------------

m-?; V-?; Fa-?; ΔР-?

m=P/g=89/10=8,9кг

V=m/ρ=8,9/8900=10⁻³м³

Fa=ρ1*g*V=1000*10*10⁻³=10Н

ΔР=Р-Fa=89-10=79Н