Два провідники з опорами 6 Ом i 12 Ом з'єднали послідовно I пiдключили до джерела з напругою 36В.

Яка сила струму у другому провіднику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Галя.

Ответ: 2А

Объяснение:

Дано:

R1=6 Ом

R2=12 Ом

U=36 В

--------------

I2-?

I2=I1=I=U/R=U/(R1+R2)=36/(6+12)=2А