у циліндрі під поршнем площею 80см2 міститься вода Вантаж якої маси потрібно покласти на поршень

щоб тиск води на дно циліндра зріс на 2кПа

Ответы на вопрос

Отвечает Михно Паша.

Дано:

S=80 см2=0,008 м2

p=2 кПа=2000 Па

g≈9,8 Н/кг

m-?

Решение:

p=F/S => F=pS=2000×0,008=16 Н

F=mg => m=F/g=16/9,8≈1,63 кг

Ответ:m≈1,63 кг.