7. Модель тривісного (три осі, на кожній пара коліс) електровозу має масу 15 кг. Площа дотику

кожного колеса складає 0, 00005M ^ 2 . Який тиск чинить модель електровоза на рейки? (3 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Каменьщикова Полина.

Ответ:

P = 500 000 Па

Примечание:

По условию на 1 оси 2 колеса, а так как осей 3, то всего колес 2 * 3 = 6 колес

Объяснение:

Дано:

m = 15 кг

S = 0,00005 м²

g = 10 м/c²

N = 6

Найти:

P - ?

-----------------------------

Решение:

F = mg

S_{6} = NS

P = \dfrac{F}{S} = \dfrac{mg}{S_{6}} = \dfrac{mg}{NS}

P = (15 кг * 10 м/c²) / (6 * 0,00005 м²) = 500 000 Па = 500 кПа

Ответ: P = 500 000 Па.