За який час при силі струму 60 мкА через поперечний переріз провідника буде перенесено заряд 150

мКл?​

Ответы на вопрос

Отвечает Калинина Олеся.

Дано:

I=60 мкА=6×10^-5 А

q=150 мКл=1,5×10^-1

t-?

Розв'язання:

I=q/t => t=q/I=1,5×10^-1/6×10^-5=2500 с

Відповідь:t=2500 с.