1. Опір резистора 4,11 кОм, сила струму в резисторі 8,8 мА. Чому дорівнює напруга на резисторі?

2. У провіднику за 2,5 хв проходить електричний заряд 1,5 кКл. Визнач опір провідника, якщо напруга на ньому 13 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Коробейник Януля.

Відповідь:

1) 0.036 В

2) 1.3 Ом

Пояснення:

1)

I = 8.8 мА = 0.0000088 Ампер

R = 4.11 кОм = 4110 Ом

U = ?

U = I * R = 0.0000088 * 4110 = 0.036 В

2) t = 2.5 хв = 150 с

Q = 1,5 кКл = 1500 Кл

U = 13 В

R = ?

R = U / I

I = Q / t

I = 1500 / 150 = 10 Ампер

R = 13 / 10 = 1.3 Ом