На тіло масою 5 кг діють дві перпендикулярні сили :8 і 7 H.визначте прискорення руху тіла​


Ответы на вопрос

Отвечает Логвинова Инесса.

Ответ:

a \approx 2,1 м/c²

Объяснение:

Дано:

m = 5 кг

F_{1} = 8 H

F_{2} = 7 H

F_{1} \perp F_{2}

Найти:

a \ - \ ?

----------------------------

\overrightarrow{F} = \overrightarrow{F_{1}} + \overrightarrow{F_{2}} - по правилу параллелограмма

F ={\sqrt{F_{1}^{2} + F_{2}^{2} - модуль результирующей силы

По второму закону Ньютона:

F = ma \Longrightarrow a = \dfrac{F}{m} = \dfrac{\sqrt{F_{1}^{2} + F_{2}^{2} } }{m}

a = √(64 H² + 49 H²) / 5 кг ≈ 2,1 м/c²

Ответ: a \approx 2,1 м/c².