Джерело з ЕРС 24 В працює при зовнішньому опорі 9 Ом, спад напруги 18 В. Знайти силу струму,

внутрішній опір та ККД.

Ответы на вопрос

Отвечает Алиева Камила.

Ответ: 2А; 3 Ом; 75%

Объяснение:

Дано:

Е=24В

R=9 Ом

U=18В

------------------

I-?; r-?; η-?

I=U/R=18/9=2A

I=Е/(R+r)

R+r=Е/I

r=Е/I-R=24/2-9=3 Ом

η=R/(R+r)=9/(9+3)=0,75*100%=75%