Три резистори мають однакові опори по 210 Ом. Їх з’єднали паралельно. Який загальний опір такого

з’єднання?

Ответы на вопрос

Отвечает Глебова Кристина.

Ответ:

70 Ом

Объяснение:

R=210 Ом   n=3    Ro=?

===

Ro=R/n=210/3=70 Ом

=======================