Допоможіть будь ласка! Тіло падає без початкової швидкості 5 секунд. Визначте шлях тіла за останню

секунду падіння

Ответы на вопрос

Отвечает Середа Даша.

Ответ: 45м

Объяснение:

Дано:

t1=5c

t2=4c

----------

Δh-?

Δh=h5-h4=gt1²/2-gt2²/2=g/2(t1²-t2²)=10/2*(5²-4²)=45м