Щоб зрушити з місця холодильник вагою 800 Н необхідно прикласти силу 400 Н. Знайти коефіцієнт

тертя?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тетерин Даниил.

Ответ: 0,5

Объяснение:

Дано:

Р=800Н

F=400Н

------------

μ-?

F=Pμ

μ=F/P=400/800=0,5