Провідник довжиною 588 м, виготовлений з мідного дроту, має площупоперечного перерізу 0,5 мм².

Визначтенапругу у провіднику при силі струму 100 мА​

Ответы на вопрос

Отвечает Шпагина Настя.

Ответ: 2,058В

Объяснение:

Дано:

l=588м

S=0,5мм²

ρ=0,0175 Ом*мм²/м

I=100мА

-----------------

U-?

U=IR=Iρl/S=100*0,0175*588/0,5=2058мВ=2,058В