Швидкість автомобіля 1,2 т. змінюється за законом V=S+2*t. Знайти рівнодійну силу усіх прикладених

сил.

Ответы на вопрос

Отвечает Бильдина Полина.

Ответ:

2400 H

Объяснение:

m=1200 кг    из уравнения a=2 м/с²   F=?

===

F=m*a=1200*2=2400 H

=======================