Газ в ході ізобарного розширення від 2 м3 до 4 м3 виконав роботу 200 кДж. Знайдіть тиск цього газу.​


Ответы на вопрос

Отвечает Байманов Тыныс.

A=200 КДж

ΔV=V₂-V₁=4 м³-3м³=1м³

p-?

pΔV=A

p=A/ΔV=200 кДж÷1м³=200 кПа