Визначте модуль сили, яка надає тілу масою 1 т прискорення 30м/хв²​


Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Вика.

Ответ:

Модуль сили приблизно дорівнює 8,3 Н.

Объяснение:

Дано:
m = 1 т = 1000 кг

a = 30 м/хв²

Знайти: | F |

Розв'зок:

З третього закону Ньютона виведемо формулу модуля сили:
a = F / m  ⇔  F = m * a

Переведемо прискорення в СІ, знаючи, що 1 хв = 60 с; 1 хв² = 3600 с²:

a = 30 м/(60 с)² = 30/3600 м/с² = 1/120 м/с²

Обчислюємо:
F = 1000 кг * 1/120 м/с² ≈ 8,3 Н

Відповідь: F = 8,3 H.