Яка сила тяжіння діє на мідну кулю об'ємом 300 см кубічних​


Ответы на вопрос

Отвечает Шишина Алина.

Ответ: 26,7Н

Объяснение:

Дано:

V=300cм³

ρ=8,9г/см³

g=10Н/кг

-----------------

Fт-?

Fт=mg=ρVg/1000=8,9*300*10/1000=26,7Н